Нідерландський виробник паспарту MOORMAN KARTON

moorman karton

Компанія Мурман Картон (Moorman Karton) існує з 1912 року. Починала свою діяльність з продажу картону в невеликому приміщенні одного з центральних районів Амстердама, Йордан (Jordan, Amsterdam).

У 1970 році компанія переїхала в місто Вейсп (Weesp), неподалік від Амстердама, де і знаходиться до цього дня. Сьогодні Moorman Karton має виробничо-складські площі більш ніж 20000 м2 і є найбільшим і висококваліфікованим постачальником картону для паспарту і музейного картона. Число покупців цієї продукції зростає як в Західній, так і в Східній Європі, на Середньому і Далекому Сході, в Африці, Південній Америці і Сполучених Штатах. Асортимент складається з картону для паспарту і музейного картону всіляких кольорів, розмірів, варіантів оформлення і якості. Більш того, Moorman Karton пропонує вичерпний вибір супутніх товарів, таких як картон для задніх стінок, самоклейкий картон і пінокартон. Весь пропонований компанією картон відрізняється високою якістю. Якість картону – предмет великого дослідження, проведеного як фахівцями компанії, так і незалежними дослідницькими організаціями.

2012 рік був дуже важливим для Moorman Karton, компанія відзначила свій 100-літній ювілей від дня заснування, і отримала дуже важливу Королівську нагороду.
Це унікальна нагорода. Нідерландська компанія повинна відповідати великій кількості вимог, перш ніж вона може отримати Королівський титул. Компанія повинна бути в одному бізнесі понад 100 років, належати Нідерландським громадянам, бути фінансово стійкою, мати в штаті більше 100 співробітників, виробляти важливу продукцію або надавати важливу послугу і т.д.

Спеціальна Королівська комісія постановила, що Moorman Karton відповідає всім цим вимогам і 24 серпня 2012 року Королева Нідерландів привласнила компанії Королівський (Royal) титул і з цього моменту Moorman Karton змінила назву компанії на Royal Moorman Karton і зарахувала своє ім’я до добре відомих в усьому світі нідерландських компаній, таких як Shell, KLM, Philips.